همه اخبار و مقاله ها

نکاتی درباره استفاده از کولر خودرو در شرایط کرونا

دکتر کاظم ندافی با بیان این که گرم شدن هوا در مناطقی از کشور باعث نیاز به استفاده ازکولر های گازی شده، درباره انتقال کرونا از طریق این کولر ها گفت: انتقال این ویروس از طریق قطرات ریز تنفسی است که در هنگام عطسه و سرفه توسط بیماران در هوا منتشر می شود. تا...

14 تیر 1399

بازگشایی مالی در آمریکا به قیمت جان سیاه پوستان

پایگاه اینترنتی دیدبان حقوق بشر هشدار داد بسیاری از ایالتهای جنوبی آمریکا بدون ایجاد شرایط ایمنی لازم در حال بازگشایی هستند که این مسئله جان شهروندان به خصوص کارگران سیاه پوست را تهدید می نماید.

13 تیر 1399

آمریکا هنگام خروج از برجام اظهار داشت که مشارکت کننده در آن نیست

خبرنگاران - گروه بین الملل: مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا، درصدد تمدید تحریم تسلیحاتی سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی ایران است که پاییز امسال به سرانجام می رسد و همزمان در حال کار روی طرحی است که مشارکت کننده در برجام باقی بماند؛ توافقی که آمریکا...

12 تیر 1399

فعالیت مراکز تعویض پلاک با رعایت پروتکل های بهداشتی

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور گفت: مراکز تعویض پلاک بدون مشکل و با رعایت طرح فاصله گذاری هوشمند فعالیت می نمایند.

12 تیر 1399

خبرنگاران صاعقه جان کارگر مریوانی را گرفت

سنندج - خبرنگاران - سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مریوان از مرگ یک کارگر 55 ساله بر اثر اصابت مستقیم صاعقه در یکی از روستاهای این شهرستان اطلاع داد.

10 تیر 1399

مرگ زودرس اتاق شیشه ای پایتخت! سه پیامد منفی توقف انتشار عمومی مجوزها و عملکردهای شهرداری

خبرنگاران : شواهد و نشانه های اولیه از شرایط انتشار عمومی اطلاعات مهم نظام اداره پایتخت نشان می دهد: اتاق شیشه ای مدیریت شهری تهران پس از یک دوره فعالیت دوساله، به مرگ زودرس دچار شده است.

10 تیر 1399

160 کیلومتر راه روستایی در کردستان آسفالت می گردد

معاون فنی اداره کل راهداری، حمل ونقل جاده ای کردستان گفت: در سال 99، 160 کیلومتر از راه های خاکی و شوسه روستایی این استان در قالب طرح ابرار آسفالت می گردد.

8 تیر 1399

هفت تغییر کرونایی ترافیک تهران

چهره نگاری از آخرین شرایط تردد های تهران مربوط به روز شنبه، ششم اردیبهشت ماه و بازه 10 روزه پیش از آن، از هفت تغییر کرونایی ترافیک پایتخت خبر می دهد. نتیجه این چهره نگاری دو پیغام مهم رس می نماید.

7 تیر 1399

برگزاری والیبال جام واگنر در انتظار شرایط کرونا

نایب رئیس فدراسیون والیبال لهستان گفت: برنامه ما برگزاری جام واگنر و مسابقات مدنظر سرمربی است، ولی همه این ها بستگی به میزان گسترش ویروس کرونا دارد.

7 تیر 1399

خبرنگاران هوشمندسازی اتوبوسرانی تبریز توسعه می یابد

تبرزی-خبرنگاران- سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: در سالجاری هوشمندسازی این ناوگان به طور جدی پیگیری و توسعه می یابد.

6 تیر 1399

تغییر کاربری 150 هکتار فضای سبز سنندج

خبرنگاران: شهردار سنندج با ابراز تاسف از اینکه تهیه طرح تفصیلی و طرح جامع در اختیار شهرداری ها نیست گفت: در فاصله زمانی تهیه طرح تفصیلی تا طرح جامع شهر سنندج 150 هکتار از فضای سبز شهر به زمین های مسکونی تغییر کاربری داده شده است.

4 تیر 1399

بحران بی سابقه در صنعت نفت آمریکا ، بدهی سنگین به نظام بانکی

شرکت های تولیدکننده نفت شیل آمریکا، پالایشگاه ها و شرکت های اجرای خطوط لوله انتقال نفت در آمریکا به شدت با مشکل کمبود نقدینگی ناشی از سقوط قیمت نفت آمریکا در بازار جهانی و بدهی های سر به فلک کشیده روبرو هستند.

4 تیر 1399

نمایش 11هزار کیلومترِ تاریخی از امروز آغاز می شود

پخش زنده برنامه 11هزار کیلومتر در خانه، سفر به میراث جهانی با معرفی 24 اثر جهانی ایران از امروز (دوشنبه، هشتم اردیبهشت) در درگاه الکترونیکی به نشانی www.tva.tv در دسترس است.

2 تیر 1399

روستا گردشگری در دل خرابه ها

زلزله سال 57 طبس، زندگی را از خانه های خشتی روستای اصفهک گرفت. مردم خشتی بودن خانه هایشان را دلیل بی خانمانی و از دست رفتن عزیزانشان دانستند. همگی تصمیم گرفتند پس از زلزله به جای این که روستا را به همان شکل بازسازی نمایند، بروند آن طرف تر از روستا در زمینی...

1 تیر 1399

باید ها و نباید های روزه در دوران کرونا

صمدپور درباره تغذیه افطار هم گفت:روزه داران، افطار را باید با یک لیوان شیر یا چای به همراه خرما شروع کنند و اگر وعده شام، غذایی سبک باشد بهتر است.

31 خرداد 1399

خبرنگاران فاز چهارم محور آبیک چرمشهر آماده بهره برداری است

تهران- خبرنگاران- فرماندار شهرستان ورامین گفت: فاز چهارم محور آبیک - چرمشهر در محدوده شهرستان ورامین تکمیل شده و آماده بهره برداری است.

30 خرداد 1399

دانلود فیلم کلاس اصول عقاید 2 پایه یازدهم مورخ چهارم اردیبهشت

فیلم کلاس اصول عقاید 2 پایه یازدهم که توسط شبکه چهار تولید شده، در سایت خبرنگاران منتشر شده است.

30 خرداد 1399

حریف کریمی برترین آزادکار آمریکا شد

جایزه جان اسمیت به جی دن کاس برترین آزادکار سال 2019 آمریکا اهدا شد.

28 خرداد 1399

مرکل اولین گام جهان پساکرونا را اجرایی کرد

ایرنا نوشت: دولت آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز یکشنبه و در نخستین گام خود به سوی جهان پساکرونا، به فروشگاه ها و مغازه های کوچک اجازه داد پس از یک دوره تعطیلی با هدف جلوگیری از شیوع کرونا، به فعالیت عادی بازگردند.

27 خرداد 1399

رتبه بندی معلمان ترمیم شد ، احکام جدید چه زمانی صادر می گردد؟

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اصلاح و ترمیم رتبه بندی معلمان گفت: صدور احکام رتبه بندی معلمان تا هفته گرامیداشت مقام معلم انجام می گردد.

26 خرداد 1399
تعداد: (261)